Old Time może nie jest najlepszą gildią World of Warcraft na świecie, ale na pewno jest bardzo sympatyczną :) Uważamy, że w równym stopniu liczą się zarówno osiągi w grze, jak i dobra zabawa w gronie przyjaciół. Jesteśmy niemal rodzinną gildią, w której każdy się zna i rozpoznaje po głosie na TeamSpeaku. Jeśli szukasz takiej grupy - sprawdź, jak do nas dołączyć!

Do naszej gildii przyjmujemy nie według stażu w grze czy poziomu przedmiotów, ale według osobowości. Szukamy ludzi dojrzałych, otwartych na znajomości, rzetelnych. Jeśli chcesz z nami rajdować - na pewno znajdzie się miejsce. Jeśli wolisz grać RPG - mamy też odpowiednią sekcję, w której przygotowujemy eventy LARP.

Zapraszamy pod nasze skrzydła niezależnie od tego, jakie masz oczekiwania. Szczegóły znajdziesz niżej!

Chcę rajdować!

Świetnie! W tej chwili mamy jedną grupę rajdową złożoną z najbardziej aktywnych graczy, ale będziemy dążyć do utworzenia dwóch.

Jeśli dołączysz do naszej gildii, nie możemy Ci obiecać, że będziesz rajdować od pierwszego dnia - ale będziemy się starać znaleźć miejsce dla wszystkich chętnych!

Najbardziej liczy się dla nas nastawienie i dojrzałość. Taktyki można wytłumaczyć i przećwiczyć - przede wszystkim szukamy osób rzetelnych i punktualnych.

Nie muszę rajdować

Jeśli zależy Ci na luźniejszej, bardziej casualowej grze, to również zapraszamy Cie w nasze szeregi! Zawsze znajdą się chętni do wspólnego odwiedzenia dungeonów, pójścia na areny PvP czy pogrania RPG.

Raz na jakiś czas organizujemy też różnego rodzaju, otwarte eventy - począwszy od runów po achievementy, gear do transmo, po luźne wycieczki na starsze rajdy.

Od niedawna w gildii funkcjonuje sekcja RPG, w której przygotowujemy scenariusze i bawimy się w odgrywanie ról. Zapraszamy!

Jeśli Cię przekonaliśmy, wypełnij formularz poniżej, żeby dołączyć do Old Time. Odezwiemy Cię, jeśli pozytywnie rozpatrzymy zgłoszenie. Na początek zaprosimy Cię na okres próbny - po około trzech tygodniach zdecydujemy, czy zostaniemy ze sobą na dłużej. Pamiętaj, że głównym kanałem komunikacji w gildii jest TeamSpeak, wiec bez sprawnego mikrofonu i odrobiny otwartości ani rusz!